Kobieta zmienną jest!

Od zawsze mówi się, że kobiety są zmienne jak pogoda. Podobnie jak kawały o blondynkach, jakieś ziarenko prawdy w tym jest i właśnie dlatego wolno nam więcej, prawda? :D  Jak już pewnie zauważyliście jestem maniaczką zmian. Najchętniej zmieniałabym wszystko kilka razy dziennie. Szablon zmieniałam miliard razy, jeszcze więcej zarzekałam się, że to już ostatni raz (taaa, jasne). Konto na instagramie to już moje trzecie i coś mi się wydaje, że nie ostatnie, chociaż na razie uparcie i dzielnie powstrzymuję się od usunięcia wszystkich zdjęć i dodawania od nowa. 


Pewnie nie jedna osoba zastanawia się dlaczego tak? Myślę, że po prostu szukam w tym wszystkim siebie. Chciałabym jak najbardziej za pomocą wyglądu bloga, jakością zdjęć wyrazić swoje emocje, pokazać swoją codzienność w jak najlepszej perspektywie. Tylko przecież życie nie zawsze jest piękne, usłane różami. Bywają momenty lepsze i gorsze, wiec dlaczego przyjęło się pokazywanie tylko tych lepszych? Do tej pory chyba wstydziłam się tego, że coś może mi się nie udać, nie pójść po mojej myśli, a tym bardzie że ktoś z moich znajomych to zobaczy. W końcu zrozumiałam, że nie o to w tym wszystkim chodzi. Owszem, są idealne instagramy, gdzie zrobienie jednego zdjęcia zajmuje godzinę, i co z tego? Wszystkie zdjęcia są podobne, na jedno kopyto. Są piękne, ale bezosobowe, bez tego czegoś. Wydaje mi się, że wolę nieidealnego IG, ale mojego, prawdziwego i pełnego mojej prawdziwej codzienności. Wraz z nowym szablonem przybywam z moimi dzisiejszymi mądrościami, oby takie nastawienie nie znikło tak szybko jak się pojawiło. Chciałabym w końcu znaleźć swoje miejsce i osiąść gdzieś na stałe. Czuję, że tutaj jest mój dom.

Komentarze

 1. Piękny szablon :) Lubię fiolet, lubię kwiaty :)
  Dobrze, że lubisz zmiany - nie ma nic w tym złego, warto zmieniać wszystko tak, by czuć się jak najlepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też mam takie momenty, że najchętniej wszystko bym zmieniła, albo zaczęła od początku. Konta na instagramie, blogi itd. Powodzenia z Twoim szukaniem siebie i własnego stylu! :) Zmiany w końcu są dobre :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Popieram. Życie nie jest idealne u nikogo. Nie ma co się wstydzić porażek i tym podobnych. Takie jest życie. Zresztą to odwaga pisać o porażkach. Również nie chcę idealnego instagrama czy bloga, ma być mój, sercem pisany. Nikt ani nic nie jest idealne. Nawet patrząc w niebo, ktoś znajdzie coś nieodpowiadającego. Poszukuj, ja również to robię. Szablon bardzo mi się podoba. Jestem maniaczką fioletu. Bardzo fajny wpis. Cieszę się, kiedy czytam tak szczere posty. Gratulacje i powodzenia. :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Niekaralność jest piękna i prawdziwa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też raz dziennie zmieniałabym szablon na blogu :x IG jest jakie jest - wolę swoje mało ideale, ale dla mnie ważne zdjęcia, niż sztuczną radość życia demonstrowaną przez modelki ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szablon jest bardzo ładny.
  Zgadzam się z Tobą. Zdjęcia, które są uważane za ''idealne'' nie mają tego czegoś. Nie mają duszy.
  Trzymam za Ciebie kciuki :)

  Jak tam Twój ząb?

  Pozdrawiam i miłego dnia :)
  zmienicswiat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Szablon jest przepiękny, w moich ulubionych kolorach <3 Sama zmieniam mniej więcej raz do roku, ale doskonale Cię rozumiem :)

  OdpowiedzUsuń
 8. w pełni popieram- lepszy nieidealny, ale własny ;) a czasem mam wrażenie oglądając te wszystkie perfekcyjne IG, że są identyczne... powodzenia! ;*

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale śliczny szablon <3 chociaż osobiście bardziej podobają mi się takie prawokolumnowe :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Kobieta zmienną jest - tak to jest bardzo prawdziwe.
  Jednak to właśnie sposób na szukanie siebie, a to może trwać całe życie. Co prawda zawsze lepiej być sobą niż kolejnym manekinem,ale czasem potrzeba na to czasu.
  Z resztą monotonia jest nudna, zmiany są pożądane :)

  OdpowiedzUsuń
 11. A co jeśli swoją własną metamorfozę możesz zaobserwować właśnie poprzez patrzenie wstecz? Co jeśli wszystko to, co tak regularnie usuwasz byłoby odpowiedzią na Twoje pytania?Co jeśli to właśnie patrząc w przeszłość odnajdujesz siebie w teraźniejszości?
  Życzę owocnych poszukiwań ! Trzymam kciuki !;*

  OdpowiedzUsuń
 12. świetny blog, obserwuje ;)

  http://naatsy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten motyw szablonu bardzo przypadł mi do gustu, gdy tylko zobaczyłam go u kogoś, więc też na niego postawiłam :) A fiolet też bardzo lubię ♥

  OdpowiedzUsuń
 14. U Ciebie znowu kolejny, piękny szablon! Lubię te Twoje fiolety :)
  Za długo nie wytrzymałaś od tego wpisu odnośnie czyszczenia insta - już zdążyłam zauważyć, że wszystkie wpisy poszły w niepamięć :P

  OdpowiedzUsuń
 15. Zmiany, zmiany, zmiany! Są potrzebne, nadają życiu uroku i sprawiają, że nie da się nudzić! :D Śliczny jest ten szablon!

  OdpowiedzUsuń
 16. Też ulegam pokusie zmian. Zmieniałam często kolor włosów, ustawienie mebli w pokoju, sto razy zmieniałam nazwę oraz wygląd bloga, a o usuwaniu i zakładaniu nowych już nie wspominam! No ale instagrama prowadzę uparcie od samego początku, bez większych zmian i choć rzeczywiście moja codzienność i zdjęcia jakie tam dodaję nie zawsze są idealne, to zawsze jak przeglądam powraca masa wspaniałych wspomnień. Dlatego nie potrafiłabym usunąć mój instragram.
  Przerażają mnie ludzie, którzy dodają zdjęcia na insta po to żeby zdobywać serduszka. Pamiętam jak moja znajoma w panice do mnie napisała, bo nie działają jej hasztagi i mimo dodania kilkakrotnie zdjęcia, nie odstała 5 sekund po 100 serduszek do zdjęcia. Załamka totalna...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz